• Slider 8
 • Slider 9

Wielkanoc w Dworku Gościnnym w Szczawnicy

W czasie Świąt Wielkanocnych Dworek Gościnny w Szczawnicy zaprasza na dwa niezwykłe wydarzenia: sztukę „Kolega Mela Gibsona” oraz Koncert jazzowy Lecha Szprota i Dariusza Musiałkowskiego.

 

31.03.2013 (Niedziela Wielkanocna), godz. 19.00 –Kolega Mela Gibsona - sztuka Tomasza Jachimka będąca satyrą na tak zwane lokalne gwiazdy. Tomasz Jachimek napisał tekst błyskotliwy, zabawny, ale nie pozbawiony refleksji, w którym zdradza szerokiej widowni z rozbrajającą niefrasobliwością bezprzykładne śmiesznostki i fobie środowiska aktorskiego.

W swojej sztuce Tomasz Jachimek nie zgłębia jednak tajemnic Hollywoodu, nie zagląda za kulisy życia amerykańskich gwiazdorów, ale opowiada o losach... Feliksa Rzepki – przedstawiciela rodzimego show biznesu, aktora teatralnego, niegdyś popularnego i lubianego, teraz przeżywającego schyłek swojej kariery. W postać głównego bohatera wciela się Jerzy Pal. Sztukę reżyseruje Tomasz Piasecki. Inspicjent i sufler Katarzyna Jędrzejczyk.

Bilety w cenie 35 zł.

 

01.04.2013 (Poniedziałek Wielkanocny), godz. 2013,   koncert jazzowy w wykonaniu   LECHA SZPROTA ( klarnet, saksofon, vocal) i DARIUSZA MUSIAŁKOWSKIEGO  (gitara).

W programie standardy jazzu klasycznego, latynoamerykańskiego, transkrypcje światowych  evergreenów.

Lech Szprot jest jedną z najbardziej znaczących postaci w polskim  (i nie tylko) jazzie tradycyjnym. Instrumentalista, wokalista, kompozytor, aranżer, a nade wszystko jazzman .Laureat statuetki PROMETEUSZ 2004-2005, przyznanej przez Polską Estradę za najwyższe osiągnięcia artystyczne i twórcze dla sztuki estradowej.  Założyciel Warszawskiej Akademii Jazzu Tradycyjnego. Lider: „Old Jazz Quartet” i legendarnego już dziś zespołu  „Vistula River Brass Band”, który w tym roku obchodzi jubileusz 45 – lecia.

Bilety w cenie 35 zł.

 

Bilety na obydwa wydarzenia do nabycia w Biurze Thermaleo Sp. z o.o. ., Plac Dietla 7, pn - pt w godz. 8.00 - 17.00 lub pod numerem telefonu (18) 540 04 00 oraz w dniu spektaklu w Dworku Gościnnym od godz. 10.00. Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Galeria Pijalni Wód Mineralnych (Plac Dietla 5), Willa Marta (Główna 30), Hotel Nawigator (Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).

 • rafting

 • Ostatnie wpisy na blogu
 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Czorsztyn
  mapa czorsztyn
 • Pogoda w Czorsztynie