Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Zamieszanie po zmianie organizacji ruchu (video) - ZAKOPANE. Zniknęły miejsca parkingowe na ul. Sienkiewicza, a droga stała się dwukierunkowa. Część kierowców jeździ „na pamięć” nie stosując się do nowych oznaczeń pionowych i poziomych.
Areszt za brutalny atak na turystę z Anglii - W miniony wtorek w centrum Zakopanego przypadkowy turysta został uderzony niebezpiecznym przedmiotem. 33-letni chwilę później został zatrzymany przez policjantów. To zakopiańczyk. Dzisiaj sąd aresztował mężczyznę na dwa miesiące.
We wtorek zamkną na cały dzień drogę powiatową - 28 września zamknięta zostanie droga powiatowa na odcinku Lasek – Trute.
Ministerstwo dołożyło pieniędzy na budowę toru lodowego w Zakopanem - Minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu prof. Piotr Gliński zdecydował o zwiększeniu dofinansowania do budowy krytego toru lodowego w Zakopanem do kwoty 97 mln 401 tys. 200 zł, która gwarantuje realizację inwestycji - poinformował Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem.
SZCZEPIENIA 3 DAWKĄ DLA OSÓB POWYŻEJ 50 ROKU ŻYCIA ORAZ SŁUŻBY MEDYCZNEJ #8211; BEZ REJESTRACJI! W NOWYM TARGU LUB ZAKOPANEM. (art. sponsorowany) - Nasze Punkty Otwarte, zapraszają do szczepień, bez czasochłonnej biurokracji. Oferujemy, łatwy dojazd, parking, dogodne godziny i możliwość wyboru szczepionki. Wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić, zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki bez konieczności wcześniejszej rejestracji.
Uwaga, oszuści - Zakopiańska policja przestrzega przed oszustwem, które ponownie pojawiło się na terenie powiatu tatrzańskiego. Sprawcy podszywając się pod dostawcę energii wysyłają do użytkowników wiadomość sms, w treści której informują o niewielkiej zaległości za prąd. Nieuregulowanie tej kwoty spowoduje odłączenie energii elektrycznej.
Groźny wypadek w Jabłonce. Farba na jezdni (zdjęcia) - Obok stacji paliw Orlen samochód osobowy zderzył się z pojazdem malującym pasy na jezdni.
Nocne loty śmigłowców nad Nowym Targiem i okolicą. Komu przeszkadza ryk silników? - NOWY TARG. Na nowotarskim lotnisku gości 25. Brygada Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Lubelskiego i dywizjon lotniczy z Leźnicy Wielkiej. W ramach ćwiczeń w lotach w terenie górzystym odbywają się również nocne przeloty. Minionej nocy ryk silników śmigłowców Mi-17 i Mi-8 słychać było w całej okolicy. Ponownie podniosły się głosy krytyków i zwolenników.
Ciepło, cieplej, coraz cieplej! - Na Podhalu poprawa pogody. Od dziś przez kilka kolejnych dni temperatura będzie rosnąć. W weekend termometry pokażą 24°C.
Tysiące turystów ruszą na Bramę w Gorce przez centrum Nowego Targu. Czy miasto jest przygotowane na paraliż? - Za pół roku może zostać ukończona wielka inwestycja w dolinie potoku Mały Kowaniec - Brama w Gorce. Czy to się komuś podoba czy nie, przyciągnie tłumy turystów. Będą każdego dnia samochodami i autobusami dojeżdżać w rejon Długiej Polany, gdzie powstaje nowa droga dojazdowa. Choć atrakcja jest w Waksmundzie, to najkrótsza droga do niej prowadzić będzie przez Nowy Targ.
Pożegnano Stefana Kapłaniaka (zdjęcia) - SZCZAWNICA. Stefan "Cenek" Kapłaniak urodził się w 1933 roku w Szczawnicy. Zmarł w sierpniu br. w Chicago. We wtorek na cmentarzu komunalnym w rodzinnym mieście pożegnano tego wybitnego sportowca.
Mieszkańcy protestują przeciwko przebiegowi drogi Rabka - Chyżne. Podpisy pod petycją - Mieszkańcy Spytkowic nie godzą się na żaden z pięciu zaproponowanych wariantów przebiegu przyszłej drogi krajowej nr 7 na odcinku Rabka - Chyżne. Zbierają podpisany pod petycją w tej sprawie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie. Chcą wyprowadzenia drogi poza tereny zabudowane.
Brama w Gorce owiana tajemnicą (zdjęcia) - Dostęp do informacji o „Bramie w Gorce” - inwestycji, która ma być największą atrakcją turystyczną Gorców, chroniony jest niczym polsko-białoruska granica.
Obwodnica otwarta? - Usunięte zostały betonowe zapory blokujące przejazd pierwszym fragmentem obwodnicy Waksmund-Łopuszna-Ostrowsko. Choć znaki nadal są zaklejone, wygląda na to, że można już jeździć nową drogą od ronda na drodze krajowej za stacją paliw między Nowym Targiem a Gronkowem, do drogi powiatowej w rejonie Ostrowska.
Rozbiórka i rozbudowa szkoły muzycznej w Nowym Targu - NOWY TARG. Znika dawny budynek szkoły, w którym wcześniej znajdowała się też ochronka. Obecnie trwa rozbiórka leciwej budowli. W jej miejsce powstanie nowe skrzydło Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Domek w Pienińskim Potoku
Prices 20 - 40
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Other services
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg

Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne