Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Opał na "6" (art. sponsorowany) - Choć już za chwilę wiosna, to jednak zima nie pozwala jeszcze o sobie zapomnieć.Dlatego dobry opał wciąż jest potrzebny. Nie szukaj niepewnych nowości, postaw na najlepsze i sprawdzone rozwiązania: workowany Ekogroszek Medex i workowany Pellet Olczyk czyli prawdziwy opał na „6”.
Pożar sadzy w kominie - MAŁE CICHE. Do zdarzenia doszło w rejonie Tatrzańskiego Boru, niedaleko Lichajówek.
Stłuczka w centrum Nowego Targu - Na skrzyżowaniu ulic Długiej i Doroty zderzyły się dwa samochody osobowe.
Mieszkańcy Tylmanowej nie chcą masztu telefonii komórkowej - Mieszkańcy Tylmanowej w gminie Ochotnica Dolna nie chcą masztu telefonii komórkowej w swoim sąsiedztwie. Nie mają jednak zbyt wiele do powiedzenia, bo tak naprawdę obiekt powstaje na działkach granicznych, ale należących do sąsiedniej gminy Łącko.
Wsparcie partii Porozumienie dla prezydentury Andrzeja Dudy - NOWY TARG. - Uważamy, że jest to najlepszy kandydat ze wszystkich zgłoszonych do wyborów. Swoją pięcioletnią pracą pokazał, że jest człowiekiem, który widzi sprawy polskie tak, jak większość mieszkańców ceniących patriotyzm i przywiązanie do tradycji. Tym bardziej jest to ważne na Podhalu, gdzie te cechy i te wartości są bardzo cenione - mówi o obecnym prezydencie poseł Andrzej Gut - Mostowy.
Wprost oszacowało majątek posła z Zakopanego - Andrzej Gut-Mostowy, poseł Zjednoczonej Prawicy i wiceminister ds. rozwoju, zajął drugie miejsce w rankingu najbogatszych polityków w Polsce.
Kierowca zastawił wyjazd z remizy OSP. "Każda sekunda jest na wagę czyjegoś życia" - Po raz drugi w ciągu ostatnich kilku dni strażacy z Ochotniczego Straży Pożarnej w Bukowinie Tatrzańskiej mają ten sam problem. Kierowcy notorycznie zastawiają samochodami wyjazd z remizy. "Czy naprawdę musi się coś stać, żeby kierowcy zaczęli myśleć?" - pytają.
Olej na drodze - Strażacy z Szaflar zostali dziś zadysponowani do usunięcia plamy oleju na ul. A. Suskiego, Na Potoczku i 75-lecia Ruchu Ludowego.
Pożar w Podwilku (zdjęcia) - Ogień pojawił się w domu mieszkalnym przy głównej drodze w Podwilku, niedaleko kościoła.
Planują doświetlić przejścia dla pieszych w Trybszu - Mieszkańcy chcą, by Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Targu doświetlił przejścia dla pieszych na ul. Św. Elżbiety koło szkoły i kościoła. Droga powiatowa w Trybszu jest ruchliwa, a wieczorami i w okresie jesienno-zimowym, przejścia są słabo widoczne. Zdaniem mieszkańców, gdyby je doświetlić, byłoby bezpieczniej.
Jaka pogoda w tym tygodniu? - PODHALE. W prognozach na najbliższy tydzień nie widać powrotu zimy. Pierwsza połowa tygodnia będzie ciepła, jak na tę porę roku. W dzień termometry pokażą nawet 8°C w cieniu. Również w nocy temperatura będzie na lekkim plusie.
Ogromny pożar w Kościelisku (zdjęcia i video) - KOŚCIELISKO. Pożar wybuchł w rejonie Salamandry. Ogień widoczny jest z daleka. Walkę z ogniem podjęło kilkanaście jednostek Straży Pożarnej. Droga na Salamandrę została zamknięta.
Nowe autobusy dla nowotarskiego MZK - NOWY TARG. "Mamy to, nowiutkie ISUZU Nowo Citylive już w MZK w Nowym Targu" - nie kryje zadowolenia dyrektor zakładu Robert Chowaniec.
Co tam zakazy. Stanę tu, tam, gdziekolwiek... - ZAKOPANE. Na Placu Niepodległości obowiązuje zakaz ruchu. Nie można też na nim parkować samochodów.
Zniszczona tabliczka przy Krzyżu Milenijnym na Litwnince - Na szczycie Czarnej Góry, zwana Litwinką znajduje Krzyż Milenijny, postawiony w 2000 r. przez ówczesnego proboszcza parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Czarnej Górze - o. Huberta Kasztelana.
Choose language
Current language: Language






Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
Accommodation
Domek w Pienińskim Potoku
Prices 20 - 40
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg






Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne