Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Mają być mniejsze kolejki do wydziału komunikacji w tatrzańskim starostwie - Od kilku dni w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem działa tzw. "e-kolejka". Na najważniejszą e-usługę, czyli rezerwację miejsce w kolejce przez internet, jeszcze musimy poczekać.
Strażacy złapali węża i wypuścili go na wolność - Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroninie zostali wezwani do usunięcia węża z podwórka przy ulicy Za Torem.
Są pieniądze na rozwój kompetencji zawodowych dla mieszkańców Podhala - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty, w których możliwy jest rozwój kompetencji i kwalifikacji osób dorosłych oraz nowy start osób powracających do Małopolski z zagranicy. Teraz mogą z nich korzystać również mieszkańcy powiatu tatrzańskiego.
Wypadek motocyklowy. Kierowca był nietrzeźwy (zdjęcia) - ZAKOPANE. Motocykl, którym jechał 59-letni mieszkaniec Poronina i młoda kobieta, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne barierki. Oboje zostali ranni.
TOPR zabrał z gór pijanego turystę - 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 55-letni turysta z Krakowa, które ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zakopanego zabrali śmigłowcem z przełęczy pod Giewontem.
Koncert zespołu Łzy na finał XXVIII Orawskiego Lata (zdjęcia) - W niedzielę wieczorem na stadionie w Jabłonce wystąpiła gwiazda tegorocznej imprezy, czyli zespół Łzy z wokalistką Sarą Chmiel.
Śmiertelna ofiara wypadku na Dunajcu - 43-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego utopił się wczoraj w Dunajcu w Szczawnicy. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia policja.
Top One w Ludźmierzu (zdjęcia) - Na zakończenie VIII Podhalańskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Ludźmierzu, jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Top One. Ze sceny zabrzmiały hity lat 80-tych jak "O, miła moja", "Ty jesteś jak melodia ta", "Biały miś" czy "Daj mi dzień, jeden dzień", zachęcając publiczność do zabawy.
Policjanci zlikwidowali kolejną plantację marihuany - Tym razem w miejscowości Raba Niżna, a uprawą zajmował się 47-letni rabczanin.
Pogodny początek tygodnia - Co najmniej do środy synoptycy zapowiadają na Podhalu słoneczną, niemal bezchmurną pogodę i temperatury do 22°C. Zmiana przyjdzie w czwartek.
Strażacka zabawa w Szaflarach (zdjęcia) - W niedzielę w Szaflarach zorganizowany został całodzienny festyn.
Korek na zakopiance - Na głównej drodze do Krakowa panuje wzmożony ruch. Pojazdy na niektórych odcinkach stoją w korkach.
Akcja ratunkowa nad Dunajcem - SZCZAWNICA. Przechodnie zauważyli w nurcie Dunajca - bezwładnie unoszące się na wodzie ciało mężczyzny.
Kolizja na zakopiance - Około godziny 17-tej na granicy Zakopanego i Poronina doszło do zderzenia trzech pojazdów.
Kolejowa limuzyna (zdjęcia) - Na trasie Kraków - Zakopane podstawiony został w ten weekend luksusowy pociąg elektryczny Impuls2. Skład jeździ w rozkładzie jako "Kasprowy".
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
WILLA BORONIÓWKA Falsztyn nad Jeziorem Czorsztyńskim
Prices 60 - 120
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne