Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Tragiczny wypadek w Szczawnicy - W niedzielę wieczorem w Szczawnicy doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Kierujący jednośladem - nie żyje.
Uwaga kierowcy - rozpoczyna się remont ulicy Kazimierza Wielkiego - NOWY TARG. W poniedziałek mają rozpocząć się prace przy odnawianiu nawierzchni jezdni ulicy Kazimierza Wielkiego.
Budowa skrzyżowania ulic Św. Anny i Grel - sprzeczne informacje - NOWY TARG. - W imieniu zdeterminowanych i zdenerwowanych mieszkańców w moim okręgu, proszę pana burmistrza o jednoznaczne, jasne stanowisko Powiatu Nowotarskiego i Gminy Miasto Nowy Targ w sprawie rozwiązania tego "węzła gordyjskiego" jak trafnie to pan zdefiniował - zwrócił się do Grzegorza Watychy radny Lesław Mikołajski.
"Powróćmy jak za dawnych lat..." Nowotarska Noc Muzeów (zdjęcia) - NOWY TARG. Tegoroczna edycja Nocy Muzeów miała w Mieście charakter historyczny, patriotyczny i wspomnieniowy.
Joy Ride w Kluszkowcach (zdjęcia) - Ponad 1000 zawodników zapisało się do tegorocznej edycji Joy Ride w Kluszkowcach. Ekstremalne zawody rowerowe zostały zorganizowane już po raz 13. lecz co roku impreza się rozrasta.
Koncertowa Noc Muzeów w Zakopanem (zdjęcia) - Za nami jedenasta edycja zakopiańskiej Nocy Muzeów. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji.
Skażona woda w Nowym Targu i Bustryku. Zanieczyszczone ujęcie w Sieniawie - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu poinformował, iż woda z wodociągu publicznego Nowy Targ Niwa - Buflak - Nowe nie nadaje się do spożycia.
Sobotnie interwencje ratowników - Weekend nie zaczął się zbyt szczęśliwie dla turystów. Najpierw ratownicy ruszyli na pomoc turystce, która utknęła na szlaku w rejonie Chudej Turni, potem ratowali wędrowców w okolicy Wołowca, a następnie Granatów.
NIE BÓJ SIĘ PSYCHIATRY - DBAŁOŚĆ O ZDROWIE PSYCHICZNE WAŻNA TAK SAMO, JAK WIZYTY W GABINECIE KARDIOLOGICZNYM (art. sponsorowany) - PSYCHIATRA to lekarz, u którego wizyty często niepotrzebnie się obawiamy. Tymczasem może nam pomóc w dolegliwościach, które bagatelizowane, mogą nas doprowadzić do poważnych chorób. Wśród gabinetów specjalistycznych w ALLMEDICA od maja można znaleźć specjalistę psychiatrii.
99. rocznica urodzin papieża Jana Pawła II - W kościele Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny Wadowicach odprawiona została msza św. z okazji 99. rocznicy urodzin Jana Pawła II. W Eucharystii wzięła udział m.in. młodzież ze szkół i placówek, które noszą imię Świętego Papieża.
Akcja TOPR w Tatrach - Z Zakopanego na akcję ratunkową wystartował śmigłowiec Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
43-latek aresztowany za znęcanie się, groźby i okaleczenie partnerki - 43-letni mieszkaniec Zakopanego po pijanemu wszczynał liczne awantury domowe, znęcał się psychicznie oraz groził partnerce, że ją zabije. Policjanci zatrzymali go, a sąd zdecydował o aresztowaniu ngo a dwa miesiące.
Milion złotych za remont stacji PKP w Podczerwonem - Urząd Gminy w Czarny Dunajcu rozstrzygnął przetarg na przebudowę zrujnowanego i nieczynnego budynku stacji kolejowej PKP w Podczerwonem. Na przetarg wpłynęły trzy oferty. Gmina wybrała najtańszą, firmy UNI-BUD z Krakowa, która zaoferowała, że wykona prace za nieco ponad milion złotych.
Studencka zabawa do późnej nocy (zdjecia) - NOWY TARG. Koncert popularnego polskiego DJ, znanego z takich hitów jak "Wonderland" czy "Never Go Away", był kulminacyjnym punktem piątkowych Juwenaliów na Rynku.
Szczawnica odcięta od świata - W piątek od godz. 10 na terenie Szczawnicy nie działały telefony komórkowe i stacjonarne. Nie było także internetu. W sklepach nie działały terminale do płatności kartą, nie działały banki.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
Accommodation
WILLA BORONIÓWKA Falsztyn nad Jeziorem Czorsztyńskim
Prices 60 - 120
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne