Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wejście do szpitala zburzone - NOWY TARG. Główne wejście do Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego jest w przebudowie. Po starym została kupa gruzu i ziemi, teraz robotnicy budują nowe.
Wojewoda małopolski: "Jesteśmy gotowi do czwartej fali epidemii" - Wojewoda małopolski Łukasz Kmita zaprezentował dziś strategię stopniowego zwiększania liczby łóżek dla pacjentów z COVID-19.
FRRR otwarła w Nowym Targu swoje biuro - Dziś przed południem oficjalnie otwarto nowy oddział Fundacji Rozwoju Regionu w Rabka – w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia 44.
Szerokie piaszczyste plaże i krystalicznie czyste morze #8211; czym jeszcze kusi Grecja? (art. partnera) - Grecja jest z jednym z popularniejszych kierunków, jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy. Przyciąga jej egzotyka, cudowne widoki, słoneczna pogoda oraz pyszne jedzenie. Kojarzymy ją głównie z zapierającymi dech plażami i krystaliczną wodą, ale jest to też kraj o ciekawej historii, zabytkach i kulturze.
Zmiany pokoleniowe w TOPR. Jest nowy prezes - Po walnym zgromadzeniu Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego we władzach stowarzyszenia znalazły się nowe osoby. Prezesem został Bolesław Pietrzyk, a wiceprezesem Wojciech Stankiewicz.
Stłuczka w Jabłonce - Na skrzyżowaniu ulicy Podhalańskiej z Energetyków (droga na Piekielnik) zderzyły się dwa samochody osobowe.
COVID-19: nowe przypadki na Podhalu - 8 nowych przypadków koronawirusa w powiecie nowotarskim, w tatrzańskim nie ma dziś ani jednego. Wczoraj było ich łącznie 6.
Kolejna gmina nie chce młodzieżowej rady - Radni w Czorsztynie odrzucili wniosek o utworzenie młodzieżowej rady gminy.
Strażacy wciąż gaszą pożar na os. Gile - W Białym Dunajcu nadal nadal pracuje prawie 20 zastępów straży pożarnej.
Ogień w Białym Dunajcu (zdjęcia i video) - Nad ranem na osiedlu Gile w Białym Dunajcu wybuchł pożar.
Burmistrz deklaruje porozumienie, wiceburmistrz chce publicznych przeprosin - Opadły już emocje po ostatniej sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju w sprawie Przedszkola nr 2, ale jest ciąg dalszy całej sprawy.
Miasto przyznało pierwszeństwo w otrzymaniu dotacji. Dla kogo? - Uchwałę dającą mieszkańcom stref A i B uzdrowiska pierwszeństwo w otrzymaniu dotacji na wymianę pieca węglowego na gazowy, podjęła Rada Miejska w Rabce-Zdroju. Ma to związek z planowanym wprowadzeniem uchwały antywęglowej.
Policja podała szczegóły tragicznego wypadku motocyklowego w Trybszu - Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne popołudnie. Śmierć poniósł w nim 48-motocyklista z województwa świętokrzyskiego.
1,2 miliona złotych dla Ochotnicy Dolnej - Gorczańska gmina otrzymała pieniądze na odbudowę dróg zniszczonych przez deszcz w Tylmanowej i Ochotnicy Dolnej.
Agresywny mężczyzna zatrzymany na Krupówkach - Zakopiańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który bez żadnego powodu uderzył w głowę 26-letniego turystę.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Other services
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
Accommodation
Domek w Pienińskim Potoku
Prices 20 - 40
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg

Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne