Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Spiszmy się jak na rolników przystało! (ogłoszenie płatne) - Od 1 września w Polsce rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020, informuje Agnieszka Szlubowska dyrektor Urzędu Statystycznego w Krakowie, odpowiedzialna za organizację spisów w województwie małopolskim. Jest to najważniejsze i największe badanie polskiego rolnictwa, które obejmie ponad 1,5 mln gospodarstw rolnych w całym kraju.
Uwaga, powiaty tatrzański i nowotarski w żółtej strefie - Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że powiat nowotarski, w związku z dużą liczbą zakażeń koronawirusem, zostanie od soboty objęty żółtą strefą, a tatrzański nadal w niej pozostanie.
Nauczycielka zakażona koronawirusem apeluje o zdrowy rozsądek i zaprzestanie głupich komentarzy - Dr Paulina Zimak-Piekarczyk, nauczycielka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej i SP nr 1 w Zakopanem, wczoraj dowiedziała się, że jest zakażona koronawirusem SARS-CoV-2. Czuje się dobrze, przebywa w izolacji, ale postanowiła opowiedzieć o swoim przypadku i zaapelować do kolegów ze świata nauki o edukację.
Pracownik Urzędu Miasta w Zakopanem zakażony patogenem - Został dziś potwierdzony kolejny przypadek zakażenia w Zakopanem. Tym razem - jak informuje urząd miasta - jest to pracownik magistratu.
Policjanci zatrzymali sprawcę włamania do sklepu komputerowego w Nowym Targu - Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, ustalili sprawcę włamania do sklepu komputerowego na rogu Długiej i Sokoła w Nowym Targu. 25-latek z Zakopanego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.
Kładą asfalt na Hawierce - Jedna z najbardziej zniszczonych, dziurawych i wyboistych dróg w gminie Nowy Targ - Hawierka w Morawczynie - doczekała się remontu. Trwa jej asfaltowanie.
Przedszkolaki na kwarantannie. Placówka zamknięta - NOWY TARG. W jednym z nowotarskich przedszkoli zanotowano przypadek zakażenia patogenem.
15 nowych zakażeń w powiecie nowotarskim, 8 w tatrzańskim i śmierć 51-latka na COVID-19 - Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 125 osób w Małopolsce.
Układają sztuczną trawę na stadionie - Przebudowa Stadionu Miejskiego w Rabce-Zdroju wchodzi w finałowy etap.
Pożar siana (zdjęcia) - NOWY TARG. Strażacy zostali wezwani do pożaru siana na os. Witosa.
Trzy kolejne szkoły przechodzą na naukę zdalną - W Szkole Podstawowej nr 1 oraz w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Artystycznej w Zakopanem, a także w Szkole Podstawowej w Poroninie, zdecydowano o częściowej zmianie trybu nauczania. Powodem są wykryte przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u nauczycieli.
Rabka-Zdrój/Dursztyn: groźne wypadki na budowie i przy domu - W jednym przypadku 33-letni robotnik budowlany doznał ciężkiego urazu nogi, w drugim 70-letni mężczyzna spadł z drabiny.
Kolejne samochody odholowane z drogi do Morskiego Oka - Dzisiaj kolejne trzy samochody zostały odholowane z drogi wojewódzkiej prowadzącej do przejścia granicznego Łysa Polana.
Turysta spadł z Granatów - TATRY. Śmiertelny wypadek na Orlej Perci.
Wpadli po ośmiu miesiącach od kradzieży w Murzasichlu - O tym, że przestępstwo nie popłaca przekonali się dwaj mieszkańcy Podhala, którzy wpadli po 8 miesiącach w ręce policjantów. Odpowiedzą oni m.in. za włamanie do budynku biurowego wyciągu narciarskiego, kradzież kasy pancernej z gotówką oraz posiadanie narkotyków
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Domek w Pienińskim Potoku
Prices 20 - 40
check more 
Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne