Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wirtualne otwarcie "Galerii Olimpijczyków" - NOWY TARG. W Miejskiej Hali Lodowej została otwarta "Galeria Olimpijczyków".
Emerytka z Nowego Targu poszła na prezentację i wróciła z zakupami na prawie 10 tys. zł - Tylko dzięki szybkiej interwencji syna oraz pomocy prawnika, 69-latka prawdopodobnie wyplącze się z niekorzystnej umowy. Nie wiedziała co ją czeka, gdy odpowiedziała na zaproszenie na badania i po odbiór bezpłatnego pulsometru w jednym z hoteli w Nowym Targu.
Nowotarski szpital bez wicedyrektora - Alicja Jarosińska, dotychczasowy zastępca dyrektora Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu ds. Pielęgniarstwa, ma nową pracę. Została dyrektorem Szpitala Powiatowego w Hrubieszowie.
IMPLANTACJA PRZEZPACHOWA - IDEALNE PIERSI BEZ WIDOCZNYCH BLIZN (art. sponsorowany) - Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swoich piersi, czy to z powodu asymetrii, małego rozmiaru, czy też niewłaściwych proporcji. Na szczęście prężnie rozwijająca się chirurgia plastyczna może spełnić ich marzenie o posiadaniu idealnego biustu.
Jerzy Zacharko spoczął na cmentarzu (zdjęcia) - ZAKOPANE. Długi orszak pogrzebowy odprowadził Jerzego Zacharkę na cmentarz przy ul. Nowotarskiej.
Starosta Krzysztof Faber: "Nikogo nie szantażujemy" - Starosta nowotarski uważa, że rabczańscy radni przesadzili mówiąc, że powiat ich szantażuje. - To jest współpraca, na której każdy korzysta - mówi o polityce powiatu związanej z realizacją inwestycji drogowych.
Pożegnanie Jerzego Zacharki - ZAKOPANE. W Sanktuarium pw. Najświętszej Rodziny rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Jerzego Zacharki. Wicestarosta powiatu tatrzańskiego zmarł w wieku 70 lat.
Konkursy na dyrektorów - Starostwo Powiatowe w Nowym Targu ogłosiło konkursy na stanowiska dyrektorów w dwóch szkołach.
77 nowych zakażeń na Podhalu - 44 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, 33 w tatrzańskim, 722 wykonane testy, brak zgonów związanych z COVID-19 i 844 osoby na kwarantannie - to dane o pandemii na Podhalu za ostatnią dobę.
Złe wieści dla branży turystycznej na Podhalu. Hotele i noclegi zamknięte do 3 maja - Branża noclegowa nie zostanie otwarta na Majówkę. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że zakaz wynajmu pokoi został przedłużony do 3 maja. Są też decyzja w sprawie innych obostrzeń.
Jerzy Zacharko pośmiertnie odznaczony - Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o przyznaniu zmarłemu przedwczoraj Jerzemu Zacharce, wicestaroście tatrzańskiemu, Odznaki Honorowej Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski.
Intensywne opady śniegu. Pogarszają się warunki na drogach - Niemal przez cały dzień na Podhalu intensywnie pada śnieg. Wieczorem opady przybrały na sile.
Postępowanie ws. walącego się domu w Szaflarach. "Właściciel musi powstrzymać dalszą destrukcję" - - Właściciel został zobowiązany do zabezpieczenia budynku przed dalszą destrukcją - informuje Gabriela Przystał, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Nowym Targu.
Zagadka śmierci dwóch braci wciąż niewyjaśniona - Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci dwóch braci, których ciała znaleziono w ubiegłym tygodniu w Szaflarach.
48 nowych zakażeń na Podhalu - 35 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, 13 w tatrzańskim, 513 wykonanych testów, 6 zgonów związanych z COVID-19 i 815 osób na kwarantannie - to dane o pandemii na Podhalu za ostatnią dobę.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Domek w Pienińskim Potoku
Prices 20 - 40
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Other services
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne