Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Związek Podhalan zmienia nazwę - Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski ogłosił, że zatwierdził wniosek Związku Podhalan o zmianę nazwy na Związek Podhalan w Polsce im. Jana Pawła II.
BLACK WEEKS czyli wielkie szaleństwo przecen -50% w ALLESTETIS! (art. sponsorowany) - Już niedługo na koniec listopada w całej Polsce rozpocznie się szaleństwo zakupów Black Friday. Tymczasem w ALLESTETIS już wystartowała największa w roku listopadowa promocja - BLACK WEEKS! Tylko do 1 grudnia możecie Państwo dokonać zakupu dowolnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii Hi-Tech aż -50% taniej!
Pożar samochodu na ulicy Kolejowej - Strażacy zostali wezwani do Czarnego Dunajca, gdzie na ulicy Kolejowej wybuchł pożar w samochodzie dostawczym.
Informacje ws. potrącenia 13-latki - NOWY TARG. 13-letni dziewczynka, potrącona wczoraj wieczorem na przejściu dla pieszych przy Al. Tysiąclecia, została zabrana do szpitala z urazem kości twarzy.
Agresja w szkołach gminy Raba Wyżna. Dyrektorzy ocenili problem - Dyrektorzy szkół z gminy Raba Wyżna przedstawili radnym statystykę agresywnych incydentów i podjęte działania. Jak wynika z ich oceny, agresja nie jest dużym problemem, ale istnieje i trzeba z nią walczyć.
Nie żyje 28-latek. Nocny wypadek na zakopiance okazał się tragiczny w skutkach (zdjęcia) - Nie żyje 28-letni mężczyzna, pasażer samochodu audi, który minionej nocy wypadł z zakopianki, skosił latarnię i roztrzaskał na drzewach za fosą. Zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Kobieta, która kierowała autem, przebywa w szpitalu.
Skarbnik upomina radnego: "Niech pan się liczy ze słowami" - NOWY TARG. - Zostaliśmy jako radni oszukani i wprowadzeni w błąd - powiedział oskarżycielsko Paweł Liszka do skarbnika Miasta. - Niech pan uważa na słowa - mówił rozgniewany Łukasz Dłubacz do radnego.
Nocny wypadek na zakopiance w Białym Dunajcu (zdjęcia) - Z dotychczasowych informacji wynika, że samochód osobowy wypadł z zakrętu, skosił latarnię i rozbił się w przydrożnej fosie.
Nowy Targ: 13-latka potrącona przez samochód - Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych na Al. Tysiąclecia, niedaleko dworca autobusowego.
Nie żyje Franciszek Bachleda-Księdzularz - Zmarł były burmistrz Gminy Tatrzańskiej, senator trzech kadencji, regionalista, poeta, choreograf, Honorowy Obywatel Gminy Krościenko nad Dunajcem. Franciszek Bachleda Księdzularz miał 72 lata.
Radni odroczyli decyzję o przekazaniu budynku fundacji. Mają obawy - Rada Miasta Zakopanego debatowała nad propozycją wydzierżawienia fundacji Handicap budynku po byłym gimnazjum przy ul. Sienkiewicza. Radni mieli sporo wątpliwości dotyczących warunków przekazania wartego 12 mln zł majątku i po wielogodzinnej, burzliwej dyskusji, odroczyli decyzję.
"Może należałoby ograniczyć inwestycje, zamiast podnosić mieszkańcom podatki?" - Podatki od nieruchomości w gminie Czorsztyn pójdą w górę, ale część radnych twierdzi, że podwyżka uderzy bezpośrednio w mieszkańców, którzy już płacą większe rachunki.
Radni odstąpili od zmian w planie zagospodarowania dla Równi Szaflarskiej. Powodem było ostrzeżenie dziennikarza - NOWY TARG. Pełne emocji wystąpienie na sesji Mirosława Haładyja spowodowało, że radni postanowili nie procedować przygotowań do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nowy Targ 26 (Równia Szaflarska). Dziennikarz jednego z portali internetowych zarzucił inwestorom niejasne pod względem prawnym działania. Sprawa skierowana ma zostać do nadzoru budowlanego.
Policja zatrzymała kuriera, który odbierał pieniądze dla oszustów "na wnuczka" - Oszustom udało się wyłudzić pieniądze metodą "na wnuczka" od 81-letniej mieszkanki Orawki. Jednak dzięki szybkiej interwencji policji, pieniądze udało się odzyskać, a w ręce policjantów wpadł kurier, który odbierał dla oszustów pieniądze.
Dzień Obrączek Ślubnych w Nowym Targu (art. sponsorowany) - W niedzielę 24 listopada 2019 wszystkich planujących ślub zapraszamy na Dzień Obrączek Ślubnych. To wyjątkowe wydarzenie firmy Jubiler Jaracz odbędzie się w Restauracji Czarna Owca w Nowym Targu.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
Accommodation
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne