Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Centrum komunikacyjne w Zakopanem za 40 mln zł. Umowa podpisana - Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy terenów dworca PKP w Zakopanem. Do 2022 roku w sąsiedztwie zabytkowego dworca, który przechodzi remont, powstanie nowoczesne centrum komunikacyjne. Koszt prac to prawie 40 milionów złotych.
Strażacy neutralizowali wycieki oleju - Od rana w Zakopanem i Kościelisku strażacy byli wzywani do trzech zdarzeń związanych z substancjami ropopochodnymi rozlanymi na drodze.
22 września bezpłatna komunikacja miejska w Nowym Targu - Z okazji przypadającego na ten dzień "Dnia bez samochodu", przejazdy autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji na terenie gmin Szaflary, Nowy Targ i na terenie miasta, będą bezpłatne.
Uciekali tuż obok płonącej butli z gazem - ZAKOPANE. Trwa zbiórka pieniędzy na pogorzelców z ul. Bogdańskiego, którzy w sobotę 7 września w jednej chwili stracili cały dobytek. Wszystko przez rozszczelnioną butlę z gazem, która niemal odcięła drogę ucieczki dwóm osobom. Teraz mieszkają w domku letniskowym.
Nowy Targ kolejnym miastem z nowoczesnym oddziałem Banku BNP Paribas (art. sponsorowany) - Już 13.09 przy ul. Królowej Jadwigi 29 w Nowym Targu został otwarty digitalowy oddział Banku BNP Paribas. To kolejna tego typu placówka uruchomiona w ostatnim czasie przez Bank.
Powiat przejmuje lądowisko, ale nie za darmo - Rada Powiatu Tatrzańskiego zgodziła się na nabycie od Lotniczego Pogotowia Ratunkowego terenu lądowiska dla śmigłowców przy zakopiańskim szpitalu.
Niewybuchy w Lipnicy Wielkiej - Dwa niewybuchy zostały odnalezione w Lipnicy Wielkiej. Na pierwszy natrafili w piątek po południu pracownicy firmy budowlanej podczas prac w rejonie szkoły. Drugi został odnaleziony w sobotę w trakcie prac polowych przez mieszkańców miejscowości.
Przywrócono nocny kurs pociągu z Zakopanego do Nowego Targu - Na prośbę pasażerów PKP PLK S.A. przywróciły nocny kurs z Zakopanego do Nowego Targu o godz. 22.30. Wróci on dopiero 20 października, ale od 1 października PKP PLK S.A. podstawi busy.
Leją asfalt koło Imperialu (zdjęcia) - ZAKOPANE. Budowa ronda przy Imperialu na Bystrem wchodzi w kolejny etap. Przez całe wakacje skrzyżowanie było zamknięte, od środy przejazd zostanie przywrócony.
Pożar metanolu na terenie gazowni - NOWY TARG. Sześć zastępów brało udział w akcji gaszenia pożaru metanolu na terenie Gaspolu przy ulicy Składowej.
Strażacy z Koniówki i druhny z Krempach najlepsi w powiecie - W niedzielę na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu zostały rozegrane jubileuszowe X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.
Od wtorku pogorszenie pogody. Chodne dni, zimne noce - We wtorek na Podhalu załamie się pogoda. Spadnie temperatura, chmury zasłonią słońce i zacznie padać deszcz.
Turysta zawisł głową w dół - TATRY. W niedzielę po godz. 16 turysta schodzący z Cubryny Zachodem Abgarowicza zaplątał się w starą linę poręczową i zawisł na niej głową w dół. Nie mogąc się wyzwolić zadzwonił do TOPR.
Trudne powroty z Podhala - Wakacje za nami, ale słoneczny weekend przyciągnął w góry wielu turystów. W niedzielę popołudniu, rozjeżdżając się do domów, zablokowali niemal wszystkie drogi wyjazdowe z Podhala.
Nowotarska "czwórka" wprowadziła mLegitymacje szkolne - Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu to pierwsza szkoła w mieście, w której uczniowie mogą korzystać z mLegitymacji, czyli legitymacji szkolnej w wersji mobilnej, w telefonie komórkowym.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
Accommodation
Domek w Pienińskim Potoku
Prices 20 - 40
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne