Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Masz pole uprawne po stronie słowackiej? To masz problem - Słowacy nie zgodzili się, żeby gospodarze rolni z terenów przygranicznych mogli przekraczać polsko-słowacką granicę w celach rolniczych.
Radny musiał schować plakat prezydenta Andrzeja Dudy - Do takiej niecodziennej sytuacji doszło podczas sesji on-line Rady Gminy Czarny Dunajec.
Trzeci przypadek zarażenia koronawirusem na Podhalu (aktualizacja) - Tym razem jest to mieszkaniec powiatu tatrzańskiego. Zgodnie z informacją udzieloną przez PSSE w Zakopanem, stwierdzony przypadek COVID to mężczyzna pochodzący z gminy Kościelisko. W Zakopanem w dalszym ciągu nie stwierdzono przypadku COVID19.
Strażacy wezwani do COS-u (zdjęcia) - Zakopiańscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu w budynku Centralnego Ośrodka Sportowego przy ul. Bronisława Czecha.
Mieszkańcy Zakopanego stosują się do nakazów i zachowują dystans w kolejkach do sklepów - Zakopiańscy policjanci podkreślają, że zakopiańczycy dbają o porządek i przestrzeganie kwarantanny w miejscach publicznych.
Przed nami ciepły i pogodny Wielki Tydzień - PODHALE. Okresowi przedświątecznemu towarzyszyć będzie słoneczna i ciepła pogoda. Od dziś do końca tygodnia synoptycy prognozują bezchmurne niebo, słońce i temperatury do 19°C.
Roboty drogowe na wjeździe do Czarnego Dunajca (zdjęcia) - CZARNY DUNAJEC. Prace prowadzone są w pasie drogi wojewódzkiej na odcinku kilkuset metrów od świateł sygnalizacyjnych w kierunku Zakopanego.
R. Steskal: Nasze produkty piekarniczo-cukiernicze z dostawą do domu (art. sponsorowany) - Drodzy Klienci! Od dnia 06 kwietnia 2020 roku dajemy Państwu możliwość zamawiania naszych produktów piekarniczo-cukierniczych telefonicznie z dowozem do domu.
Kolejny ozdrowieniec, ale i kolejni zakażeni - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna przesłała kolejny niedzielny raport, dotyczący liczby osób zakażonych koronawirusem. Badanie wykazało, iż w Małopolsce jest obecnie 327 takich osób. Dane zostały uzupełnione o wczorajsze przypadki.
Policjanci przypominają: "Tatry zawsze tu będą" - Tatrzańscy policjanci egzekwują obostrzenia w walce z koronawirusem.
Fruwające rękawiczki - LIST. "Mamy kłopot na al. Kopernika z jednorazowymi rękawiczkami. Sklep ma to gdzieś, a nam śmieci przybywa" - napisał nasz Czytelnik.
Pożar nad Dunajcem (zdjęcia) - NOWY TARG. Ogień pojawi się w rejonie betoniarni nad potokiem Czarny Dunajec.
Justyna Kowalczyk komentuje zakaz wstępu do lasów: "Atrapa walki z wirusem" - "Kilka dni temu mnie śmieszyło. Teraz? No cóż... Atrapa walki z wirusem - zamknięcie lasów (prawie dla wszystkich). Nie wszyscy jesteśmy z miast. Nie wszyscy mamy gdzieś swoją odporność i zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne" - napisała mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich, na Twitterze.
Przychodnia przy ul. Szaflarskiej zostanie odkażona - NOWY TARG. To pokłosie potwierdzonego wczoraj badaniami laboratoryjnymi przypadku COVID-19 u mieszkańca Miasta.
Liczba zgonów w Małopolsce spowodowanych COVID-19 wzrosła do 7 - Zmarły kolejne dwie osoby, u których stwierdzono zakażenie koronawirusem. Obie przebywały w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Agroturystyka Bobak Leszek
Prices 25 - 35
check more 
show all
SEARCHER
Czorsztyn on the map
mapa-czorsztyn.jpg
Weather in Czorsztyn
Pogoda w Czorsztynie - meteoprog.pl pogoda-w-czorsztynie.jpg
Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne